reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro ve Redmi 7

Xiaomi Redmi Note 7 Pro ve Redmi 7 modellerinden sevindiren bilgi

Xiaomi’nin alt markası haline gelen Redmi’den çıkan ilk model Xiaomi Redmi Note 7 oldu. Ancak Xiaomi Redmi Note 7 Pro ve Redmi 7 modelleri de yolda bulunuyor.

Söylediğimiz gibi Redmi artık Xiaomi altında bir firma halini aldı. Burada birçok yeni modeller üzerinde çalışan Redmi, gelecek telefonları için kullanıcıların görüşlerini almaya devam ediyor. İşte bunun için yapılan bir anketten çıkan sonuç, kişilerin büyük pile sahip uygun fiyatlı modeller istediğini gösteriyor. Bu sonucu bir sonraki modelleri için dikkate alacaklarını belirten firma, şu an bildiğimiz kadarıyla Xiaomi Redmi Note 7 Pro ve Redmi 7 modelleri üzerinde çalışıyor. Firmanın bu modellerde büyük pili uygun fiyat etiketiyle birleştireceği söyleniyor. Şimdilik bildiğimiz kadarıyla Xiaomi Redmi 7, 103 – 118 dolar arasında satılacak. Bu arada firmadan bütçe dostu bir amiral gemisi de gelecek. Bu modelin yaklaşık olarak 370 dolar fiyat etiketine sahip olacağı ve gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro teknik olarak ailenin en güçlüsü olacak

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan Xiaomi Redmi Note 7 Pro, büyük bir kitleye hitap ediyor. Normal model ise biliyorsunuz 147 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefon modeli