reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Merak edilen Xiaomi Mi Band 4 için yeni görseller

Son haftalarda sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi Band 4 için yeni görseller ortaya çıktı. Yakında gelecek ürün, daha şimdiden büyük talep görüyor.

Xiaomi Mi Band 4, yeni görsellerin de gösterdiği üzere Mi Band 3 ile hemen hemen aynı gövde tasarımını taşıyor. Bu açıdan alışılmış yapıyı bozmayan akıllı bileklik, mevcut Mi Band 3 aksesuarlarıyla da uyumlu olacak gibi görünüyor. Yeni görsellerde canlı canlı karşımıza çıkan bileklik, renki ekranını da bir kez daha gözler önüne seriyor. Mi Band 2’den Mi Band 3’e “yeterli yenilik yok” diye geçmeyenleri memnun edecek bu renkli ekran, cihazın sunduklarını ciddi şekilde artıracak izlenimi oluşturuyor. Daha önce duyduğumuz üzere cihaz 135 mAh pil üzerine kuruluyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile gelen Mi Band 4, NFC’ye sahip bir versiyona da sahip olacak. Her kalemde detaylı aktivite takibi yapabilecek akıllı bileklik, elbette nabız ölçümü imkanına da sahip olacak.

Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 kaça satılacak?

Gelen bilgilere göre modelin NFC’li sürümü yaklaşık olarak 72 dolar seviyesinde. NFC olmayan model ise yaklaşık olarak 28 dolar ila 43 dolar arasında raflardaki yerini alacak. Çok yakında zamanda resmi olarak lanse edilecek denilen Mi Band 4, hem resmi hem de resmi olmayan kanallar arasında Türkiye’de de satılacak.

İlginizi Çekebilir

Computex 2019’da tanıtılan en ilginç dizüstü bilgisayarlardan