reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Karşınızda renkli ekranıyla fark yaratacak Xiaomi Mi Band 4

İlk bilgileri geçtiğimiz haftalarda gelen Xiaomi Mi Band 4, yeni görseller ile gündemde bulunuyor. Model ekranıyla fark yaratıyor.

Xiaomi Mi Band 4, hatırlarsınız geçen haftalarda Tayvan merkezli resmi kurum NCC sayesinde ortaya çıkmıştı. O zaman ilk defa gördüğümüz bileklik, tasarımsal açıdan yerini alacağı Mi Band 3 ile aynı çizgiyi benimsiyordu. Yeni çıkan görseller de bunu doğruluyor. Akıllı bileklik yine alıştığımız tasarımı taşıyor. Ancak düşük çözünürlükteki görsel, modelde renkli bir ekranın (Büyük ihtimalle OLED) yer aldığını gösteriyor. Mi Band 2 ve Mi Band 3’e oranla çok ciddi bir artış anlamına gelen bu detay, Mi Band 3’ü “yeterli yenilik yok” diyerek almayanları kendisine çekecek gibi görünüyor. Ekranın hemen altında dokunmatik bir ana ekran butonu taşıyan bileklik, daha önce duyduğumuz kadarıyla Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacak. NFC’ye sahip bir versiyonunun da geleceği kesin olan Mi Band 4, daha önce EKG özelliğini sunacağı da belirtiliyordu. Ancak bunun halen pek mümkün olması beklenmiyor.

Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 dikkat çekebilir mi?

Bu ekranla çekecek izlenimi oluşturuyor. Bu model hakkında daha önce bir açıklama yapan firma, hatırlarsınız Mi Band 3’ün şu an çok iyi sattığını söylemiş ve bu alanda satışların veya pazarın daralma yaşamadığını belirtmişti. Çok yakında zamanda resmi olarak lanse edilecek denilen Mi Band 4, kesinlikle Türkiye’de de satılacaktır.

İlgili Video

Firmanın Mi Band 3 modeli