reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe açıldı, fiyatlar netleşti!

Akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, son dönemde en çok merak uyandıran cihazlar arasında yer alıyor. Model tanıtılmadan satışa çıkmış durumda.

Advertisement

Xiaomi Mi Band 2 ve Mi Band 3’ün üstüne yolda bulunan Xiaomi Mi Band 4, dediğimiz gibi erkenden bir satış kanalında yerini aldı. Burada öğrendiğimiz üzere modelin NFC olmayan versiyon 59 dolar fiyat etiketine sahip. NFC’li versiyonunun ise 72 dolar seviyesinde satılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu açıdan yine oldukça uygun fiyatlı bir seçenek oluşturan bileklik, 0,71 inç 240×120 piksel renkli ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu renkli ekran hep söylediğimiz gibi cihazın sunduklarını ciddi şekilde artıracak izlenimi oluşturuyor. Daha önce duyduğumuz üzere 135 mAh pil üzerine kurulan akıllı bileklik, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. Her spor dalı için detaylı aktivite takibi yapabilecek model, nabız ölçümü imkanını da bünyesinde barındırıyor. Android ve iPhone akıllı telefonlar ile bağlanarak tüm bildirimleri üzerine alabilecek Xiaomi Mi Band 4, tasarımsal olarak renkli ekran haricinde Mi Band 3 ile hemen hemen aynı görünüyor. Bu tasarım genel olarak oldukça beğeniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 Türkiye’de de satılacaktır

Biliyorsunuz firma hem Mi Band 2 hem de Mi Band 3 modellerinden çok iyi satan firma, yeni modeliyle de çok dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor. Yeni modelin özellikle renkli ekranı satışa oldukça yardımcı olacak deniyor. Mi Band 2’den Mi Band 3’e yeterli yenilik olmadığı için geçmeyenlerin, Mi Band 4’e mutlaka bir şans vereceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi