reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 şimdiden ön siparişe açıldı; işte fiyatı

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için sürpriz bir adım geldi. Model daha şimdiden ön siparişle açıldı.

Mi Band 5 resmi olarak tanıtıldı. Tüm detaylar için buraya tıklayın.

Xiaomi Mi Band 5 biliyorsunuz resmi olarak 11 Haziran tarihinde tanıtılıyor. Bu açıdan çok ama çok az zamanın kaldığı model, burada ulaşabileceğiniz bir satış kanalında yukarıda da söylediğimiz gibi ön siparişe açıldı. Modelin burada görünen fiyatı ise 33 dolar seviyesinde yer alıyor. Daha önce 25 dolara satılacağı aktarılan, bazı kaynakların ise 40 dolar olacağını iddia ettiği Mi Band 5, 33 dolar ile yine çok bütçe dostu bir seçenek konumunda yer alıyor. Bu açıdan çok ama çok satacak akıllı bileklik, ileride Türkiye’de de satılacak cihazlar arasında bulunuyor. En son global olarak NFC desteğiyle (Mobil ödeme odaklı) yolda olduğu kesinleşen sayfada gördüğünüz tasarımı taşıyan ürün, manyetik şarj sistemi ile geliyor. Bileklik bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar kolay şekilde şarj edilebiliyor ve bu da oldukça sevindiriyor. 11 farklı profesyonel spor moduna sahip denilen akıllı bileklik, kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor ve bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor. Gelişmiş sensörleriyle SpO2 ölçüm desteği ve nabız sensörü ile beraber yolda olan akıllı bileklik Mi Band 5, 1,2 inç boyutunda renkli bir ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 çok merak ediliyor

Bileklik için farklı “Smart” versiyonun da adı geçiyor. Yeni kaynaklar Alexa desteği taşıyan versiyonun “Smart” takısı ile gelmeyebileceğini aktarıyor. Bu özelliğin direkt olarak Mi Band 5’in global sürümüne konulacağı iddia ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli