reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 6 için yeni fotoğraf geldi; tasarım netleşti

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi Xiaomi Mi Band 6 çok yakında geliyor. Model için resmi kayıttan yeni görsel geldi.

Xiaomi Mi Band 6, geçtiğimiz aylarda resmi kayıtlara girmeye başlamıştı. Bu açıdan çok ama çok yakında lanse edilecek ve satışa sunulacak gibi görünen ürün, ara sıra da olsa yeni bilgiler kazanmaya devam ediyor. Modeli şimdi gündeme getirsen ise hemen aşağıda gördüğünüz resmi kayıtlardan gelen fotoğraf oldu. Burada akıllı bilekliği sadece yandan görüyoruz ancak bu dahi tasarımın netleşmesini sağlıyor. Mi Band 5 ile gövdesel açıdından farklı olmayan bilekliğin, hemen yanında beraberinde gelecek şarj aparatı da görünüyor. Mi Band 5’ten biraz daha dikey olarak büyük bir renkli ekrana sahip olacağı düşünülen Mi Band 6, fotoğrafta da görebileceğiniz üzere arkasında bir nabız sensörü taşıyor ve standart yapıda silikon kayış kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 için başka neler biliyoruz?

Daha önceki detaylara göre üründe yerleşik olarak GPS yer alıyor. Modelin aynı zamanda kişilerin telefonlara gelen SMS mesajlarına cevap verebilmesine de imkan tanıyacağı aktarılıyor. Model bildiğimiz kadarıyla iki farklı versiyona (NFC’li ve NFC olmayan) sahip olacak, Amazon Alexa desteği getirecek ve bir kez da netleştiği üzere SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabilecek.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli