reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 için duyuru öncesi yeni görseller [Galeri]

Akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, resmi olarak 12 Haziran tarihinde tanıtılıyor. Model için yapılan paylaşımlar ve sızıntılar ise devam ediyor.

12 Haziran tarihli etkinlikte tam 8 farklı ürünle beraber lanse edilecek Xiaomi Mi Band 4, kullanıcıların merakla beklediği ürünler arasında yer alıyor. Özellikle Mi Band 3’ü yeterli bulmayan Mi Band 2 kullanıcılarının merak ettiği cihaz, yeni görseller ile bir kez daha karşımızda. Görebileceğiniz üzere yeni model yerini aldığı Mi Band 3 ile benzer bir tasarıma sahip. Birçok renkli kayış ile yolda bulunan ürün, farkını renkli ekranı ile koyuyor. Akıllı bileklikte 0,71 inç 240×120 piksel renkli ekran yer alıyor. Bu ekrandan dolayı 135 mAh gibi eskiye nazaran daha büyük bir pil ile gelen akıllı bileklik, Bluetooth 5.0 teknolojisini taşıyor. Her alanda detaylı aktivite takibi yapabilecek model, nabız ölçümü imkanını da bünyesinde barındırıyor. Android ve iPhone cihazlar ile bağlanarak tüm bildirimleri üzerine alabilecek Xiaomi Mi Band 4, pazarda yeni bir soluk olacak gibi görünüyor. 

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 kaça satılacak?

Model geçen gün erkenden bir satış kanalında yerini almıştı. Burada öğrendiğimiz üzere modelin NFC olmayan versiyon 59 dolar fiyat etiketine sahip. NFC’li versiyonunun ise 72 dolar seviyesinde satılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecek modelleri için heyecanlandıran ekran altı kamera teknolojisi