reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 hakkında dikkat çeken yeni bilgiler

İlk bilgileri geçtiğimiz gün ortaya çıkan Xiaomi Mi Band 4 için taze detaylar ortaya çıktı. Bu bilgiler direkt olarak resmi kayıtlardan geliyor.

Xiaomi Mi Band 4, geçtiğimiz gün resmi bir açıklama ile gündemde gelmişti. Bu açıklamada Mi Band 3’ün şu an çok iyi sattığını söyleyen firma, bu alanda satışların veya pazarın daralma yaşamadığını belirtiyor. Xiaomi Mi Band 4 modelini tanıtmak için hiç acelesi olmayan teknoloji devi, yeni modelin sunacakları hakkında herhangi bir bilgi vermemişti. Çok büyük yeniliklerin beklenmediği yeni akıllı bileklik, resmi kayıtlara göre Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacak. Biliyorsunuz Mi Band 3 bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanıyor. Yeni 5.0 teknolojisi daha iyi veri aktarımı getiriyor ve daha az enerji harcıyor. Buna ek olarak NFC‘ye sahip bir versiyonunun da geleceği söylenen model, şimdilik XMSH08HM ve XMSH07HM kod numaralarına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3 hangi detaylara sahipti?

Akıllı bileklik 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. 110 mAh pili bulunan ürün, bu açıdan yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Yapılan değişiklikler ile cihazın ekranında gelen telefonunuza gelen metin mesajlarını okunabiliyor ya da gelen çağrılar görülebiliyor. Direkt olarak üzerinden çağrıyı sessize alma özelliği sunan bileklik, bünyesinden alarmın kapatılmasına da imkan tanıyor. Hava durumu hakkında hızlı olarak bilgi verebildiği açıklanan Xiaomi Mi Band 3, her türlü egzersizi kayıt altına alabiliyor. Bünyesinde bir nabız sensörü bulunan bileklik, Mi Fit uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor. 20 güne kadar pil ömrü sunan akıllı bileklik, beraberinde gelen basit USB şarj cihazı aracılığıyla rahatlıkla şarj edilebiliyor.

İlgili Video