reklamı kapat

POPÜLER

Sonic The Hedgehog The Mandalorian dizisinin bebek yodasından sonra bebek formuyla karşımızda

Yeni fragmanla beraber “bebek” Sonic göründü [Video]

The Mandalorian dizisinin bebek Yoda‘sından sonra yılı bir bebekle daha kapatıyoruz. Sonic The Hedgehog fragmanında Sonic’in bebek hali boy gösteriyor.

Sonic The Hedgehog filminin uluslararası fragmanı yayınlandı. Fragman ise beraberinde bir sürprizi daha getiriyor. Çünkü bu fragmanla beraber Sonic’in geçmişine gidiyoruz. Bizi karşılayan ise hayli sevimli görüntüsüyle Sonic’in “bebek” versiyonu oluyor. Tabii hızından biraz olsun kaybetmeyen karakterin bu versiyonu için bebek takısı ne kadar uygun emin değiliz. The Mandalorian dizisiyle ortalığı kasıp kavuran bebek Yoda’dan sonra Sonic’in de bu versiyonunun bu şekilde anılacağı ise kesin gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düzenlemeden önce bebek Sonic farklı mı görünüyordu?

Fragmanda ve sonrasında yayınlanan posterindeki kocaman gözleri ve sevimli tasarımıyla beğeni kazanan bebek Sonic’in hep böyle mi göründüğü ise akıllara gelen ilk soru oluyor. Bildiğiniz gibi film ilk fragmanı yayınladıktan sonra Sonic’in orijinal tasarımı hayranlar tarafından hiç beğenilmemiş, hatta ürkütücü bulunmuştu. Daha sonra filmin çıkış tarihi ertelenmiş ve karakter tasarımı üzerinde düzenleme yapılmıştı. Yeni haliyle hayranlardan tam not alan Sonic’in eski halinin bebek versiyonu daha büyük bir krize sebep olabilirmiş diye düşünmeden edemiyoruz. Neyse ki kimse bunu görmek zorunda kalmadı.

Paramount Pictures çatısı altından çıkan macera komedi ve aksiyonu buluşturacak. Jim Carrey’i Dr. Robotnik olarak izleyeceğimiz filmde başrolde Sonic’in insan dostu olarak James Marsden rol alıyor. Film 14 Şubat 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Bebek Sonic’i görebileceğiniz Japonya fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.