reklamı kapat

POPÜLER

Jeep, mayıs ayı içerisinde mutlu eden bir kampanya sunuyor

 Jeep, Mayıs ayında yepyeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere özel iddialı bir kampanyayı hayata geçiriyor. Detaylar haberimizde.

SUV segmentine adını veren Jeep, Mayıs ayında hayata geçirdiği satış kampanyasıyla fark yaratıyor. Marka, Renegade ve sınırlı sayıda Compass modelini yüzde sıfır faizli kredi imkanıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor.

 Tercihini Jeep’in kabiliyetli küçük SUV’si Renegade’in 1.3 litrelik 150 HP’lik benzinli otomatik seçeneğinden yana kullanacak olanlar,  kampanya dahilinde 100 Bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır faizli kredi imkanından yararlanabiliyor.

 Renegade’in yeni 1.3 litrelik 150 HP’lik benzinli otomatik seçeneğine 330 Bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Güçlü tasarımı, fark yaratan yüksekliği ve şarj edilebilir hibrit motor seçeneğiyle öne çıkan Compass ise 150 Bin TL’ye 12 ay ve yüzde sıfır avantajı ile satın alınabiliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Gladiator Avrupa versiyonu ile karşımıza çıkmıştı

Pickup pazarına yepyeni bir soluk getirecek olan Gladiator, 3.0 litrelik V6 dizel motorla tercih edilebilecek. 260 PS güç ve 600 Nm tork üreten bu makine 8 ileri değerli otomatik şanzımanla kombin edilerek pazara sunulacak.

Modelin Orta Doğu pazarında 3,6 litrelik V6 benzinli motor seçeneğiyle de tercih edilebileceğini de listelerde görüyoruz.Gladiator’ü rakiplerinden ayıracak en önemli özellikleri arasında kişiselleştirme seçeneklerinin zenginliği geliyor.

Markanın diğer modellerinde de karşımıza çıkan Mopar, 200’ün üzerinde aksesuar desteğiyle kullanıcıların siparişlerine cevap verebilecek.

İlgili video