reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Egea

Güncellenen kampanya ile FIAT Egea fiyatları için yeni indirim hamlesi!

Kısa süre önce FIAT Egea ailesi üzerinden açıklanan kampanya detaylarındaki yenilik, araç sahibi olmak isteyenleri bir seviye daha memnun edecek.

Sıkı LOG takipçileri geçtiğimiz haftanın gündemi içerisinde, Türkiye’deki otomobil satışlarına olumlu etki yaratması beklenen pek çok zengin hamlenin tanığı oldu. Dolar kurunun getirdiği olumsuz etkilerin azaltılması adına içerisinde devlet desteğinin de olduğu kampa çeşitliliği; BMW, Dacia, Renault ve Peugeot gibi pazar payı yüksek isimlerden geldi. Listeden kendisine yer açmayı ihmal etmeyen FIAT, açıkladığı kampanyada gerek kredi faizi gerekse indirim gibi noktaları ön plana çıkartarak kullanıcıların dikkatini çekmeye başladı. O gün açıklanan rakamlara göre 79.900 TL‘lik başlangıç fiyatıyla satışa sunulduğunu öğrendiğimiz FIAT Egea ailesi, şimdi bu alt limitini yaklaşık 10.000 TL daha aşağı çekmiş durumda.

İlgide artış bekleniyor

Geçtiğimiz günlerde açıklanan kampanya detaylarını anımsatmadan önce sizlerle asıl detayı paylaşalım. Fiat Egea Sedan, ÖTV matrahında yapılan yeni düzenlemeler, hurda teşviki ve özel kampanyalarla birlikte 69.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Aracın satın alma sürecinde finansman desteğine ihtiyaç duyanların ise, 30.000 TL’ye kadar tutarı 12 ay vadeyle faizsiz kredi seçeneğiyle alabileceğini belirtmekte fayda var. Bursa’da üretimi gerçekleştirilen Egea’nın bu kampanyasıyla ilgili şimdilik dile getirilen nokta, ekim ayı içerisinde geçerli olduğu yönünde. Bu da önümüzdeki aylarda değişikliklerin görülebileceğine işaret ediyor elbette.