reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesini gözler önüne seren çalışma [Galeri]

Yeni yılın başında karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S11 ailesi için yapılan büyük sızıntı üstünden konsept tasarımlar hazırlandı.

Sağlam sızıntı kaynağı Evan Blass, biliyorsunuz kısa süre önce Samsung Galaxy S11 ailesi için büyük bir sızıntı yaptı. Bu sızıntıya göre aile 6,2 ya da 6,4 inç, 6,7 inç ve 6,9 inç olmak üzere üç farklı boyutta geliyor. Burada Galaxy S11e, Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus isimlerinin kullanılacağı tahmin edilirken, Blass’a göre her üç cihaz da kavisli ekran üstüne kuruluyor. İşte konseptlerini bu bilgiler üstünden hayal eden ve hazırlayan Ben Geskin, Galaxy Note 10 ailesi gibi “ön kameranın merkeze” konumlandırıldığı bir Galaxy S11 serisini karşımıza çıkarıyor. Modellerin arkasındaki boyut farkını görmek adına güzel olan bu konseptler, yeni modellerde çerçevelerin Galaxy S10 ailesine oranla biraz daha ince olacağını gösteriyor. Ayrıca Samsung Galaxy S11 ailesinin Galaxy S10 ailesine oranla ne kadar büyük hale geleceği de Geskin tarafından hayal edilenler arasında yer alıyor. Geskin ayrıca telefonları “olası” 2020 iPhone (Aşağıda) modelinin yanına da koyuyor. Tam olarak şubat ayının ortasında tanıtılacak denilen ailenin, satışına ise mart ayının başında başlanacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesinin diğer detayları halen şöyle

En az 90 Hz bir AMOLED ekran üstüne kurulacak ailenin gücünü Snapdragon 865 ya da Exynos 9830 işlemciden alacağı söyleniyor. Galaxy S11 ailesi kamera konusunda da iddialı geliyor. Modellerin merkezinde 108 megapiksel çözünürlükte yeni nesil Samsung sensörün yer aldığı kamera sistemiyle 5 kat optik zoom yapabileceği söyleniyor. Arkalarında ayrıca 3D ToF sensörü de bulunacak telefonlardan Galaxy S11e’de 3,730 mAh pil bulunacak. Kaynaklar ailenin en büyüğü Galaxy S11 Plus’ta 5.000 mAh pilin yer alabileceğini iddia ediyor. Ortada yer alan Galaxy S11’de ise 4.500 mAh pilin yer alacak tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı gelişmiş model iPhone 11 Pro