reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 serisinin etkileyici tasarımından yeni sızıntı

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında yeni sızıntılar sürüyor. Yeni seri gerçekten etkileyici bir tasarımla yolda bulunuyor.

Advertisement

Samsung Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modelleri 2020’nin ilk çeyreğinde karşımıza çıkıyor. Tam olarak şubat ayında gelecek denilen amiral gemisi telefonlar, yeni sızan aşağıdaki ekran koruyucu cama bakıldığı zaman çerçeveleri neredeyse tamamen ortadan kaldırıyor. Alt çerçevesi diğer kenarlardan çok az daha kalın olan telefon, biliyorsunuz ön kamerayı ekranına entegre ediyor. Merkezde yer alan ve Galaxy S10 ile Galaxy Note 10 ailesinden daha ufak olacak delik, çok rahatsız etmeyecek gibi görünüyor. Firmalar 2020 yılında ön kamerayı ekranın altına almaya hazırlanıyor. Bu konuda Samsung’un da bir adım atacağı düşünülüyor ve bu konuda ilk hamlenin Galaxy Note 11‘de geleceği tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S11
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi ekran konusunda bekleyenlerini memnun edecek

Çünkü biliyorsunuz telefonlarda artık hemen hemen kesin olarak 120 Hz’lik AMOLED ekranlar yer alıyor. 120 Hz ile gerçekten çok akıcı bir deneyim sunacak telefonlar, bu açıdan da büyük merak ediyor. 120 Hz sadece oyunlarda değil menülerde gezerken de büyük fark yaratıyor. Yeni yılda artık Android tarafında orta seviye cihazlarda 90 Hz, amiral gemilerinde ise 120 Hz ekran standart olacak gibi duruyor. 2020’de Apple da iPhone 12 ailesiyle 120 Hz adımı atacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli