reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung Galaxy S11 Plus ortaya çıktı; işte şaşırtan tasarımı [Video]

Samsung Galaxy S11e ve Galaxy S11 sonrasında Samsung Galaxy S11 Plus da ortaya çıktı. Modelin tasarımı oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

Advertisement

Samsung Galaxy S11 ve Galaxy S11e, aşağıdaki haberlerden görebileceğiniz OnLeaks tarafından sızdırılan tasarımlarıyla genel olarak beğenilen telefonlar oldu. Ancak ailenin en çok konuşulanı Samsung Galaxy S11 Plus olacak gibi görünüyor. Yine OnLeaks’in resmi CAD dosyalarından hazırladığı tasarımlar ile erkenden karşımıza çıkan model, özellikle arkasında yer alan gerçekten devasa kamera modülüyle dikkat çekiyor. Burada bu kadar büyük bir bölüm kullanacak olması gerçekten şaşırtan Samsung, kamera konusunda ailenin abisini farklı bir seviyeye konumlandıracak izlenimi oluşturuyor. Burada bir tanesi yeni nesil 108 megapiksellik kamera olmak üzere tam beşli kameranın kullanılacağı söyleniyor. Bu modülde aynı zamanda 5x optik zoom sunan bir telefoto kamera, ultra geniş açı kamera ile 3D ToF sensörünün de yer alacağı biliniyor. 120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranın kapladığı ön kısmında çok ince çerçeveler ve hafif kavisli kenarlar kullanılan telefon, ön kamerasını ailenin diğerleri gibi merkeze konumlandırılmış bir ekran deliğinde taşıyor. Modelin 8K video çekebileceği de sızıntılar arasında.

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus üstünde de bir model olabilir

Bu modelin de direkt olarak Galaxy S11 Plus 5G olarak isimlendirileceği tahmin ediliyor. Firmanın bu model donanımsal olarak biraz daha iyi özellikler ile satışa sunma ihtimali bulunuyor. Ancak henüz bu model hakkında çok fazla bilgimiz bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli