reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesinin tasarımını netleştiren iddialı detay!

Samsung Galaxy S11 ailesinden tasarıma yönelik yeni bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntı ile modellerin çerçeve kalınlığı netleşmiş oldu.

Samsung Galaxy S11 ailesi, çerçeve konusunda gerçek anlamda sınırları zorlayacak gibi görünüyor. Çünkü sağlam kaynak tarafından paylaşılan aşağıdaki ekran koruyucular, artık son tasarımı gösteriyor deniyor. Görebileceğiniz üzere telefonlar neredeyse çerçeveleri tamamen ortadan kaldırıyor. Ön kamera ise daha önceden de bildiği üzere üst kısımda ekrana entegre edilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Bu arada Galaxy S11e modelinde bu kadar ince çerçevelerin kullanılmama ihtimali bulunuyor. Parmak izi sensörlerini ortak olarak ekrana entegre edecek telefonlar, çok merak ediliyor ve tasarımsal anlamda firmanın ulaştığı son noktayı gözler önüne seriyor deniyor. Modellerin fiyatları ise maalesef halen gizemini koruyor.

Samsung Galaxy S11

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seride en çok Samsung Galaxy S11 Plus öne çıkıyor

120 Hz‘lik 6,39 inç AMOLED ekranla geldiği söylenen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı belirtiliyor. Bu telefonun arkasında beşli kamera sistemi yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana kamera + 12 megapiksel ultra geniş açı kamera + 5x optik / 100x dijital zoom sunan 48 megapiksel periskop kamera + 3D ToF sensörü yer alıyor. Ayrıca bir makro kameranın da burada olabileceği tahmin ediliyor. Telefonun gücünü birçok pazarda Snapdragon 865‘ten alacağı söylenirken, ailenin tanıtımı Galaxy S11 ve Galaxy S11e ile birlikte 2020 Şubat ayında yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli

İLGİLİ HABERLER