reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Umbrella Academy 2. sezon

Umbrella Academy 2. sezon için sevindiren gelişme

İlk sezonuyla Netflix kütüphanesinin sevilen yapımlarından olan Umbrella Academy 2. sezon için nihayet ikinci aşamaya geçiyor.

Advertisement

Netflix dizileri arasında hızla favorilerden biri olan Umbrella Academy 2. sezon bölümleriyle en çok merak edilen yapımlar arasındaki yerini de almış durumda. Bir süredir çekimleri devam eden dizi ise nihayet çekim faslını tamamen kapatıyor. Yaklaşık 6 aydır çekimleri devam eden dizi, seti kapattı. Dizide 1 numarayı canlandıran Tom Hopperhops, Instagram hesabı üzerinden verdiği müjdeli haberle hayranlar için de yeni bir sorunun kapısını aralıyor: Yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Bu konuda ne yazık ki şimdilik resmi bir açıklama bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umbrella Academy 2. sezon setinden ilginç fotoğraf

2. sezonda ise bizi hayli çılgın ve bir o kadar garip olayların beklediğini söyleyebiliriz. Zira setten paylaşılan son fotoğraf, oyuncuların tarzlarındaki çarpıcı değişikliği gözler önüne seriyordu. Öte yandan dizinin sezon finalinden sonra hangi noktadan ilerleyeceği net değil. İlk sezon ilk iki çizgi romanın karışımından olaylar içeriyordu. Çizgi roman serisinin üçüncü sayısı ise eylül ayında hayranlarla buluştu. Ancak hikaye doğrudan üçüncü sayıdan mı ilerleyecek yoksa işin içine “yaratıcı yazarlık” mı girecek emin olamıyoruz. Öte yandan çizgi romanların yaratıcısı Gerard Way, dizinin yürütücüsü Steve Blackman’a elindeki tüm işi gönderdiğini belirtmişti. Yani biz şimdilik çizgi roman serisinde 3. sayıda olsak da dizinin geliştirici ekibi bizden hayli ilerde diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası