reklamı kapat

POPÜLER

The Umbrella Academy

Heyecan uyandıran The Umbrella Academy söylentisi yalanlandı

Netflix’in kısa sürede büyük dikkat çeken yeni dizisi The Umbrella Academy enteresan iddialarla gündeme geliyor. Bu söylentilerden en fazla heyecan uyandıranın ise henüz gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen The Umbrella Academy aslında My Chemical Romance’in solisti Gerard Way tarafından yazılan bir çizgi romana dayanıyor. Hem çizgi romanda hem de dizide olaylar 1989 yılında başlıyor. Tek bir günde hamile kalan 43 kadın kafaları karıştırıyor. Bu kadınlar daha bir gün öncesine kadar hamile değilken, aynı gün içinde doğum yapıyor. Büyük ve köklü zengin Sir Reginald Hargreeves o gün doğan bu özel çocukların peşine düşüyor. Toplamda yedi tanesini evlat ediniyor. Hargreeves bu yedi çocuğa sahip oldukları yetenekleri kontrol etmeyi öğreniyor. Böylece bir anlamda kendi süper kahraman ekibini kurmuş oluyor. Ası olaylar ise günümüzde başlıyor. Dizinin ilk sezonunda bu yedi çocuk babalarının ölümünün arkasındaki sırrı çözmeye çalışıyor. Tam bu sırada dünyanın yedi gün içinde yok olacağını öğreniyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enteresan hikayesiyle büyük dikkat çeken The Umbrella Academy enteresan bir gelişmeyle gündeme geldi. Yabancı basında önce dizinin ikinci sezon onayı aldığı haberi paylaşıldı. Ardından dizinin yıldızlarından Aidan Gallagher bunun doğru olmadığını açıkladı. Bu açıklamayı şu sözlerle gerçekleştirdi: “Geleceği gördüğüm için (dizideki karakterine gönderme) ikinci sezon onayı alacağımızdan hiçbir şüphem yok. Fakat henüz Netflix’ten ikinci sezon onayını almış değiliz. Durum kesinleştiğinde bunu oldukça açık ve net bir şekilde duyuracaklarına şüphem yok.”

Özetle The Umbrella Academy’nin ikinci sezon onayını duymak için biraz daha sabretmemiz gerekiyor. Sonucun olumlu olacağından bizim de şüphemiz yok.

İlginizi çekebilir

Umbrella Academy 1. sezon fragmanı