reklamı kapat

POPÜLER

The Umbrella Academy 2. sezon nihayet ilk paylaşımlarla karşımızda

The Umbrella Academy 2. sezon için geri sayımı başlatmaya hazırırz. Netflix dizinin yeni sezonundan ilk posterleri paylaşmaya başladı. Beklentiler ise tarih duyurusu yapılması yönünde.

The Umbrella Academy 2. sezon bölümlerinden ilk posterler nihayet bizlerle buluştu. Toplamda 10 bölümden oluşan ilk sezonunu Şubat 2019’da izleyicilerle buluşturan dizi bu bir yıllık arada ikinci sezon üzerine çalışıyordu. Gerard Way’in aynı isimli çizgi romanlarından uyarlanan hikaye ilk sezon finalini beklenmedik bir soru işaretiyle noktalamıştı. 5 Numara ile beraber farklı bir zamana geçiş yapan kardeşlerin nereye gittiği büyük bir merak konusuydu. Bu sezon da bu merak edilen sorunun cevabını vermeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Umbrella Academy 2. sezon bölümlerinde tarz değişikliği

Hangi zamandalar?” mottosuyla paylaşılan ikinci sezon posterlerinde bu kez karakterlerimizin sadece gözleri görünüyor. Şemsiye şeklindeki logo ile açılan gözler hipnotik siyah beyaz şekillerle sarmalanıyor. Karakterlerimizin posterlerde sadece gözlerinin görünmesinin ise haklı bir sebebi bulunuyor. Zira bu sezon karakterlerin tarzlarında radikal değişiklikler göreceğiz. Dizinin yeni sezonundan paylaşılan eski fotoğrafta, ekibimizin değişen tarzı kendini göstermişti.

Dizi ilk sezonunu ilk iki çizgi romandan hikayeleri bir araya getirip, ilk çizgi romanın finaliyle noktalamış ancak beklenmedik bir zaman yolculuğunu işe dahil etmişti. 2019 sonunda serinin üçüncü kitabı raflardaki yerini aldı. Ancak ikinci sezonun onu takip edip etmeyeceğini şimdilik bilemiyoruz. Dizi için resmi bir tarih açıklaması yapılmadı. Ancak poster paylaşımları yapıldığı için kısa süre sonra tarihi de öğrenebileceğimizi söyleyelim.

İlginizi çekebilir

Zombileri orta çağa götüren Netflix dizisi 2. sezona hazır