reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi Umbrella Academy 2. sezon için heyecan verici gelişme

Umbrella Academy 2. sezon için heyecan verici gelişme

Umbrella Academy 2. sezon için onay beklerken heyecan verici bir sızıntı oldu. Sevilen Netflix dizisi bu bilgiler ışığında çok yakında müjdeyi verebilir.

İlk sezonuyla sevilen Netflix dizileri arasına adını yazdıran Umbrella Academy, heyecan verici bir finalin ardından 2. sezon için pek çok soru işareti oluşturmuştu. Popüler çevrim içi yayın servisi ise hala Umbrella Academy 2. sezon için resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak görünen o ki 2. sezon çekim için geri sayıma başlamış durumda. Production Weekly tarafından hazırlanan son listede dizinin ikinci sezonu görünüyor. Yapım başlığı ise “Mercury” olarak açıklanmış. Yeni sezonun çekimlerinin ise mayıs ayında başlaması bekleniyor. Bu durumda nisan ayı içinde ikinci sezon onayına ilişkin resmi bir açıklamanın da servis tarafından yapılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süper karmaşık bir aile hikayesi

My Chemical Romance solisti Gerard Way’in imzasını taşıyan aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, karşımıza o kadar da süper olmayan bir kahraman ailesini çıkarıyor. Dünyanın dört bir yanında aynı gün o zamana kadar hamile olmayan 43 kadının doğum yapmasıyla başlayan hikayede toplanıp bir araya getirilen birbirinden ilginç 7 çocuk geleceğin kahramanları olmak üzere yetiştiriliyor. Ancak günümüze gelindiğinde ortada felaket bir aile ilişkisi ve kahramanlıktan elini eteğini çekmiş parçalanmış bir ekip bulunuyor. Bir hafta içinde dünyanın yok olacağını öğrenen kardeşler ise tüm travmaları ve farklılıklarını bir kenara atarak beraber çalışmak zorunda kalıyor. Kaotik bir maceraya daldığımız bu hikaye sezon finalini ise ikinci sezonu merakla bekletecek bir şekilde yapıyor. Dizinin ilk sezon fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video