reklamı kapat

POPÜLER

The Umbrella Academy 2. sezon

Netflix’ten The Umbrella Academy 2. sezon müjdesi

Netflix’in son zamanlarda büyük ilgi gören dizisi The Umbrella Academy 2. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Müjdeli haber sonunda resmen açıklandı.

Aslına bakarsanız The Umbrella Academy’nin yeni sezon onayı alması beklediğimizden biraz daha uzun sürdü. Başlangıçta daha ilk sezon yeni çıkmışken Netflix’in ikinci sezon onayını verdiği iddia edildi. Ancak bu haber kısa süre içinde yalanladı. Ardından geçtiğimiz günlerde enteresan bir sızıntı yaşandı. Production Weekly tarafından hazırlanan listede The Umbrella Academy 2. sezon bilgileri yer alıyordu. Hatta yeni sezonun çekimlerine mayıs ayında başlanacağı bilgisi göze çarpıyordu. Bu durum ikinci sezon onayının çok yakında duyurulacağını düşünmemize neden olmuştu. Bu beklentilerin doğru olduğu anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Entertainment Weekly‘nin haberine göre sonunda ikinci sezonun gelişi kesinleşti. Haberde yer alan bilgilere göre yeni sezon toplamda 10 bölümden oluşacak. Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin Min gibi isimlerin de geri dönmesi bekleniyor. Henüz çekimlerin ne zaman başlayacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Fakat önceki sızıntı doğruysa prodüksiyon çalışmalarının mayıs ayında başlatılması mümkün görünüyor. Yakın gelecekte ikinci sezonun ne zaman ekrana geleceğinin de açıklanmasını bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Birinci sezon fragmanı