reklamı kapat

POPÜLER

Logitech_Slim_Folio_Pro

Yeni iPad Pro’ya özel klavye: Logitech Slim Folio Pro

Logitech, yeni iPad Pro kullanıcılarına yönelik geliştirdiği klavyeyi tanıttı. Logitech Slim Folio Pro olarak adlandırılan klavye, arka aydınlatma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Apple’ın Smart Keyboard klavyesinde arka aydınlatma özelliğinin olmadığını belirtelim. Logitech’in Slim Folio Pro, yeni iPad Pro modellerine Smart Connector yerine Bluetooth bağlantısı üzerinden iletişim kuruyor. Şirketin belirttiğine göre iPad Pro için tasarlanan klavye tam dolu pille 3 aya varı bir kullanım imkanı vadediyor. Logitech imzalar klavyede bir dizi iOS kestirme tuşu yer alıyor. Bu tuşlar ekran parlaklığı, ses ve diğer ayarlar için kullanılabiliyor. Yazma moduna klavye otomatik olarak açılıyor ve iPad’e bağlanıyor. Kullanıcılar çizim yapmak istediklerinde ise klavyeyi tabletin arkasına katlamak mümkün. Dahili kayış sayesinde Apple Pencil’ı da güvenli şekilde kullanmak mümkün. Klavyenin USB-C kablosuyla iPad Pro üzerinden de şarj edilebileceğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Slim Folio Pro’nun satış fiyatı ne kadar?

Slim Folio Pro nisan ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.  11 inçlik iPad Pro için geliştirilen modelin yurt dışı fiyatı yaklaşık 119,99 dolar. 12,9 inçlik modelin fiyatı  ise 129,99 dolar. Slim Folio Pro’nun Türkiye satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. Logitech imzalı klavyeyle yeni iPad Pro’nun bir dizüstü bilgisayara dönüşebileceğini söyleyelim. Konu hakkında bir bilgi geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir