reklamı kapat

POPÜLER

iPad

Logitech, yeni iPad modelleri için klavyeli kılıf tanıttı

Logitech, yeni iPad modelleri için klavyeli kılıf tanıttı. Combo Touch serisinin yeni üyeleri, Apple’ın kendi çözümüne güçlü birer alternatif oluyor.

M2 iPad Air ve M4 iPad Pro modelleri için hazırlanan yeni Logitech Combo Touch kılıflar, bir dokunmatik yüzeyli klavye taşıyor yani tabletleri adeta birer dizüstü bilgisayar haline dönüştürebiliyor. Air için 200 dolar, Pro içinse 230 dolar başlangıç fiyatına sahip kılıflar, tabletleri dik konumda tutabiliyor ve Magic Keyboard’u beğenmeyenlere güzel bir alternatif oluyorlar. Bu arada Apple’ın yeni Magic Keyboard’a ek olarak yeni “Smart Folio” koruma kapaklarını tanıttığı da belirtelim. Bu klavyesiz kapaklar direkt olarak ekranı koruyor, manyetik olarak bağlanıyor ve tableti dik konumda tutabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtılan yeni modeller hakkında “Öğrenciler, içerik üreticileri, küçük işletmeler ve daha birçok kullanıcı iPad Air’i performansı, taşınabilirliği ve çok yönlülüğü için seviyor. Üstelik tümü, uygun bir fiyatla sunuluyor. Bugün iPad Air her zamankinden daha da iyi.” diyen Apple’ın Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürdü: İlk kez iki farklı boyut seçeneğiyle sunduğumuz, yeniden tasarlanan 11 inç ve yepyeni 13 inç iPad Air’i tanıttığımız için çok heyecanlıyız. Muhteşem Liquid Retina ekranı, M2 çipin olağanüstü performansı, inanılmaz yapay zeka becerileri ve yeni aksesuarları destekleyen renkli, taşınabilir tasarımı sayesinde iPad Air şimdi her zamankinden daha güçlü ve çok yönlü.”

“Dünyanın en iyi ekranını, en yeni M serisi çiplerimizin sunduğu üstün performansı ve gelişmiş aksesuarları portatif bir tasarımda bir araya getiren iPad Pro hem farklı meslek gruplarından profesyonellerin hem de en üst düzey iPad deneyiminden faydalanmak isteyen kişilerin gücüne güç katıyor. Büyüleyici derecede ince ve hafif yeni iPad Pro ile bugün bir adım daha ileriye gidiyoruz. Bu, şimdiye kadarki en büyük iPad Pro yeniliği.” diyen Apple’ın Donanım Mühendisliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Ternus sözlerini şöyle sürdürdü: “Çığır açan Ultra Retina XDR ekranı, gücünü M4 çipten alan üstün performansı, olağanüstü yapay zeka becerileri ve yepyeni Apple Pencil Pro ve Magic Keyboard desteği ile yeni iPad Pro eşi benzeri olmayan bir aygıt.”

Logitech kılıflar yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X