reklamı kapat

POPÜLER

Logitech

Logitech’ten yeni iPad’e özel dikkat çeken aksesuarlar

Dünyanın en büyük aksesuar üreticilerinden Logitech, Apple’ın yeni 9,7 inç iPad duyurusu ile beraber yeni geliştirdiği kılıf ve stylus kalem modelini tanıttı. Gelin bu ilginç görünen ürünlerin detaylarına yakından bakalım;

Advertisement

Logitech‘in ilk olarak “Crayon” adını verdiği stylus kalem ile başlayalım. Apple Pencil ile aynı teknolojiyi kullanan ilk stylus kalem olan Crayon, bu açıdan oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunabiliyor. Apple Pencil’a göre çok daha kalın ve köşeli olan kalem, bazı kişiler için daha ergonomik görünüyor. Özellikle uzun kullanımlarda fark yarattığı söylenen ürün, açılı çizimler yapılmasına da imkan tanıyor ve gözler görülmeyecek kadar düşük gecikmeyle çalışıyor. Tek şarjla 8 saat pil ömrü sunabilen gelişmiş kalem, esas olarak farkını fiyatıyla koyuyor. Apple Pencil 99 dolara satılırken, Logitech Crayon için 49 dolar istiyor. Bu da ürünü nispeten uygun fiyatlı yeni iPad’e oldukça uyumlu hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech

Bir de Logitech Rugged Combo 2 var

Şirketin yeni iPad için hazırladığı kılıf, her türlü darbeye dayanabilecek bir tasarıma sahip. Bu açıdan direkt olarak öğrenciler hedeflenerek hazırlanan ürün, üzerinde yer alan bölümde Crayon stylus kalemi tutabiliyor. Bünyesinde yer alan çıkartılabilir klavye ile cihazları birer dizüstü haline getirebilen Rugged Combo 2, tableti dik konumda tutabiliyor. Koruma seviyesi biraz abartılmış görünen kılıf, ses açma kapama gibi işlemler için özel kısa yol tuşlarını da bünyesinde taşıyor. Bu önemli aksesuarın fiyatı ise 99 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili Video

İşte Apple Pencil destekli en yeni iPad