reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Combo Touch
Logitech Combo Touch
Logitech Combo Touch

Yeni iPad Air ile uyumlu klavyeli kılıf: Logitech Combo Touch

Logitech, Combo Touch klavyeli kılıfın yeni versiyonunu tanıttı. Dördüncü nesil iPad Air ile uyumlu şekilde çalışan klavyeli kılıf tableti hem darbelere karşı koruyor hem de tableti bir dizüstü bilgisayara dönüştürüyor.

iPad Pro ailesi için üretilen klavyeli kılıfın ardından kullanıcıların beğenisine sunulan kılıf, Apple’ın Magic Keyboard’undan çok daha uygun bir fiyata satılıyor. Magic Keyboard’un 11 inçlik versiyonunun fiyatı 299 dolar iken, Logitech Combo Touch’ın fiyatı 199 dolar. Magic Keyboard’da olduğu gibi arkadan aydınlatmalı tam boy klavyenin tercih edildiği klavyeli kılıfta trackpad de yer alıyor. Çoklu dokunma hareketlerine de destek veren klavye, iPad Air’a Smart Connector bağlantısıyla iletişim kuruyor.

Logitech Combo Touch’ın Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Klavye iPad Air’a Smart Connector üzerinden bağlandığı için cihaz şarja ihtiyaç duymuyor. İki farklı renk seçeneğine sahip olan klavyeli kılıf, iPad Air’larını birer dizüstü bilgisayara dönüştürmek isteyenlere cazip bir seçenek sunuyor. Uygun fiyatıyla da dikkat çeken modelin Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz. Klavyeli kılıfın Türkiye’deki fiyatı ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S