reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Combo Touch

Yeni iPad Pro’ları dizüstü bilgisayarlara dönüştüren klavyeli kılıf: Logitech Combo Touch

Logitech, iPad Pro’nun tanıtılmasının ardından tabletle uyumlu kılıflı klavyesini duyurdu. Combo Touch isimki kılıflı klavyenin yeni versiyonu dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. Apple’ın klavyeli kılıfında olduğu gibi bu model de kullanıcıların sürükleme ve kaydırma işlemleri için çoklu dokunma hareketleri yapabilmesine imkan sağlıyor.

Üçüncü nesil 11 inçlik iPad Pro ve beşinci nesil 12,9 inçlik iPad Pro ile uyumlu şekilde çalışabilen Combo Touch kolayca çıkarılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede çizimlerini veya notlarını hızlı bir şekilde alabiliyor. Güncellenmiş Combo Touch’ın selefinden daha ince olduğunu belirten şirket aynı zamanda cihazın büyük bir izleme (trackpad) paneline de sahip olduğunu ifade ediyor. Kılıfta ayrıca açık bir kısım da bulunuyor. Bu kısım sayesinde Apple Pencil’ı iPad’a takmak mümkün. Smart Connector üzerinden iPad’lere bağlanan kılıflı klavye, Logitech’in ve Apple’ın internet sayfaları üzerinden satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech Combo Touch modelinin fiyatı ne kadar?

11 inçlik modelinin fiyatı 200 dolar. 12,9 inçlik modelin fiyatının ise 230 dolar olacağı belirtiliyor. Apple’ın 12,9 inçlik model için geliştirdiği klavyenin yurt dışındaki fiyatının 349 dolar olduğu göz önüne alınırsa Logitech’ın klavyesi daha makul.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor