reklamı kapat

POPÜLER

Logitech yeni iPad’e özel klavyeli kılıfını tanıttı

Yeni bir iPad tanıtıldığı zaman Logitech‘in hızlıca aksesuarlarını tanıtmasına alıştık. Yeni tanıtılan iPad için de durum farklı olmadı. Logitech iPad’in her köşesini iyice koruyan Rugged Combo isimli klavyeli kılıfını tanıttı.

Söz konusu kılıf, cihazın her tarafını öyle bir kaplıyor ki neredeyse 2 metre yükseklikten düşüşte bile iPad’e herhangi bir zarar gelmiyor. Arka kısımdaki stand sayesinde iPad’i farklı açılarda kullanmak mümkün oluyor. Logitech, Ruggend Combo ile özellikle öğrencileri hedef aldığını belirtiyor. Öğretmenlerin daha rahat öğretebilmesini öğrencilerin ise derslerine odaklanabilmesi için geliştirildiği söylenen kılıf, tablete bir şey olur mu düşüncesini kafanızdan atarak yalnızca yapacağınız işe odaklanmayı sağlıyor.

Belirtilenlere göre kılıfın klavyesi dizüstü bilgisayarlarla benzer bir deneyim vadediyor. Böylece kolaylıkla yazı yazılabiliyor ve uzun süre yazı yazıldığında bile herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmıyor. Ayrıca yazılan yazıların güvenli bir şekilde aktarıldığı ifade ediliyor. Bilindiği üzere yeni duyurulan iPad’de smart connector bulunmuyor. Dolayısıyla Apple’ın akıllı klavyesi iPad’e bağlanılamıyor. iPad kılıfının akıllı bağlantısı ise tıpkı smart connector gibi çalışıyor ve klavye ile iPad’in bağlantısını sağlıyor. Önümüzdeki hafta Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak olan kılıfın gelecekte diğer ülkelerde de  satışa sunulması bekleniyor. Fiyatı ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR