reklamı kapat

POPÜLER

Logitech
Logitech
Logitech
Logitech

Yeni iPad’e özel 4 yıla varan pil ömrü sunan klavyeli kılıf: Logitech Slim Folio

02 Mayıs 2017

Logitech, bu ay inceleme fırsatı bulduğumuz iPad’e özel klavyesini tanıttı. Beşinci nesil 9,7 inçlik iPad ile kullanılabilen klavye Slim Folio adını taşıyor. Uçtan uca uzanan geniş, iyi aralıklı tuşlarıyla yazı yazmayı kolaylaştıran klavye uygulamalar arasında geçiş yapma, arama işlevini başlatma, ana ekrana erişme ve iPad ekranına dokunmadan ses düzeyini kontrol etme gibi işlevleri yerine getirebiliyor.

iOS’taki kısayolları kullanabileceğiniz klavyeli kılıf arka kısımdaki destek sayesinde iPad’i farklı açılarda kullanmayı da mümkün hale getiriyor. Dizüstü bilgisayarlarla benzer bir deneyim vadededen Logitech Slim Folio hafif tasarımı, sunduğu yazı deneyimi ve uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor. Logitech’in belirttiğine göre klavyeli kılıfın pili dört yıla varan kullanım imkanı sağlıyor. Pek tabii bu süreye ulaşmak için kullanıcıların klavyeyi günde 2 saat kullanmaları gerekiyor.

Yeni iPad’lerde Smart Connector bağlantısı yer almadığı için klavye cihaza Bluetooth üzerinden bağlanıyor. Uzun süre yazı yazıldığında bile herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmayan yeni Slim Folio bugün itibarıyla Logitech’in internet sayfası üzerinden ön siparişle satışa sunulmuş durumda. Bu ay içerisinde yurt dışında sevkiyatı başlayacak klavyeli kılıfın fiyatı ise yaklaşık 100 dolar. Dünya genelinde satışa sunulacağı açıklanan klavyenin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz belli değil.

YORUMLAR