reklamı kapat

POPÜLER

Zagg

iPad Pro ve iPad mini 4’e özel klavyeli kılıflar

Logitech’in iPad Pro’ya özel klavyeli kılıf tanıtmasının ardından Zagg da iPad Pro ve iPad mini 4’e ait klavye aksesuarlarını duyurdu. Zagg, iPad Pro ve iPad mini 4’e özel beş farklı klavye modeli tasarladı. iPad mini 4 için geliştirilen Slim Book adı verilen klavye kılıfı, arka aydınlatmayla birlikte geliyor.

Slim Book yaklaşık 120 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak. Arka aydınlatmalı klavyeye sahip Folio yaklaşık 100 dolardan, aydınlatmaya sahip olmayan Folio ise 80 dolardan piyasadaki yerini alacak. Üç klavye de iki yıl kullanım süresiyle ve 135 derecelik görüş açısıyla birlikte gelecek. iPad Pro kullanıcılarına yönelik geliştirilen Messenger Universal kılıf 69,99 dolardan, Slim Book Pro ise 139,99 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Her iki klavye aksesuarında iPad Pro’da yer alan yenilikçi bir arayüz olan Smart Connector’a ne yazik ki destek vermiyor. Her iki klavye de iPad Pro’ya Bluetooth bağlantısı yoluyla iletişim kuruyor. Tüm klavye aksesuarları bu ayın sonunda yurtdışında piyasaya sunulacak.