reklamı kapat

POPÜLER

Reebok’ın Alien serisine özel iki yeni modeliyle son savaş ayağınıza geliyor [Video]

02 Mayıs 2017

Alien serisinin yeni filmi kapıdayken Reebok, serinin hayranlarının sahip olmak isteyeceği iki yeni modelini tanıttı.

Prometheus ve ilk Alien filmi arasında köprü niteliği taşıyan Alien: Covenant için geri sayıma başlamışken, Alien temalı ürünler de kendini göstermeye devam ediyor. Her ne kadar bir Star Wars olmasa da Alien’ın da kendi hayran kitlesi arasında ciddi bir ürün talebi mevcut. Hayranların isteklerine karşı kayıtsız kalmayan Reebok ise iki yeni Alien temalı ayakkabı modelini duyurdu.

Aliens filmindeki Ellen Ripley ve Alien Queen arasındaki son savaştan esinlenen Alien Stomper modelleri savaştaki tarafınızı da belli etmeniz için ikonik bir alternatif. Power Loader ve Queen Alien isimli modellerden Queen Alien tahmin edebileceğiniz üzere tamamen siyah bir tasarımla geliyor. Xenomorph XX121‘i temsil eden modelin üstünde de XX121 yazısı yer alıyor. Modelin parlak görüntüsü “ıslakmış” izlenimi verirken Xenomorph’u anımsatması kaçınılmaz oluyor. Power Loader versiyonu ise sarı ve siyah renklerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş. Bu model ise ilhamını P-5000‘den alıyor. Makinenin üstündeki siyah şeritler ayakkabıda da kullanılıyor. Aynı şekilde oldukça ihtişamlı bir kutuya sahip olan serinin Queen Alien versiyonunun daha çok ilgimizi çektiğini de belirtelim.

Reebok’ın Alien Stomper’ları 18 Temmuz’da satışa çıkacak. Muhtemelen sınırlı sayıda üretilecek olan modellerin yurt dışı fiyatı ise 325 dolar.

VİDEO

YORUMLAR