reklamı kapat

POPÜLER

Alien: Covenant’tan film öncesini anlatan uzun bir sahne paylaşıldı [Video]

Ridley Scott‘ın beyaz perdeye taşıdığı Alien: Covenant bahar aylarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merak dolu bekleyiş sürerken filmden öncesini konu eden uzun bir sahne paylaşıldı.

Alien evreninin bir parçası olmaya hazırlanan Covenant filminden ilk fragman aralık ayında gün yüzüne çıkmış ve büyük heyecan uyandırmıştı. Konusunun yanı sıra oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerle de dikkat çeken bu yapımın yönetmenliğini Ridley Scott üstleniyor. Oyuncular arasında Michael Fassbender ve Katherine Waterston öne çıkarken onlara Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Callie Hernandez, Nathaniel Dean gibi isimler eşlik ediyor. Son olarak bu geniş kadroya James Franco‘nun da dahil olduğu açıklandı. Böylece uzun süredir gündeme gelen dedikodular doğrulanmış oldu.

Peki Alien: Covenant tam olarak neyi anlatıyor? Aslına bakarsanız Covenant hikayenin merkezinde yer alan uzay gemisinin ve dolayısıyla da ekibin ismi. Önemli bir görevde olan bu ekip galaksinin eteklerinde dolaşıyor. Uzaktan cenneti andıran bir gezegene ulaşıyorlar. Keşfe çıktıklarında onları burada büyük bir tehlikenin beklediğini fark ediyorlar. Paylaşılan sahnede ise bu tehlikeden öncesini görme fırsatı yakalıyoruz. Ekip son kez rahat bir akşam yemeği yiyor. Birbirleriyle şakalaşıp, dünyada özledikleri şeylere dair konuşuyorlar. Akşam motive edici bir konuşmayla sonlanıyor.

Alien: Covenant’ın 19 Mayıs 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Film öncesini konu eden son akşam yemeği videosunu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.