reklamı kapat

POPÜLER

Alien: Covenant’in yeni tanıtımında yaratık yüzünü gösteriyor [Video]

Oyuncu kadrosunda başarılı isimleri barındıran ve Ridley Scott tarafından beyaz perdeye taşınan Alien: Covenant filminden ürkütücü bir tanıtım paylaşıldı.

Ridley Scott heyecan uyandıran bu yapımla birlikte geniş bir hayran kitlesi olan Alien dünyasına geri dönüyor. Yeni hikayenin merkezinde Covenant isimli uzay gemisinin ekibi yer alıyor. Evrenin farklı bir noktasında koloni kurma amacıyla harekete geçen ekip galaksinin keşfedilmemiş noktalarına ilerliyor. Bu sırada uzaktan bakıldığında huzur dolu bir cenneti andıran yeni bir gezegeni fark ediyorlar. Dışarıdan bakıldığında ıssız ama oldukça güzel görünen bu dünyayı keşfetmek üzere harekete geçiyorlar. Başlangıçta yemyeşil bu ortamda hiçbir canlının sesini duymamaları dikkatlerini çekiyor. Ardından burada onları büyük bir karanlığın ve tehlikenin beklediğini fark ediyorlar. Elbette tüm bunların farkına vardıklarında ise çok geç oluyor. Böylece bu ufak ekip için hayatta kalma mücadelesi başlıyor. Paylaşılan yeni tanıtımsa ise sonunda Xenomorph (Yaratık) yüzünü gösteriyor.

Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda Michael Fassbender ve Katherine Waterston öne çıkıyor. Onlara James Franco, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Callie Hernandez, Nathaniel Dean gibi isimler eşlik ediyor.

Alien: Covenant’ın 19 Mayıs 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR