reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Folio Protective Case

Logitech, iPad Air ile uyumlu yeni ürünlerini görücüye çıkardı

Geçtiğimiz hafta iPad Air ile uyumlu yeni klavye kılıflarını tanıtan Belkin’in ardından şimdi de Logitech iPad Air destekli ultra ince kılıf, kapak ve klavye kılıflarını duyurdu. 1 Kasım’da belirli ülkelerde piyasaya sunulacak iPad Air için geliştirilen Logitech FabricSkin Keyboard Folio, Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Logitech Ultrathin Keyboard Folio ve Logitech Folio Protective Case önümüzdeki ay pazardaki yerlerini alacak.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio
Logitech Ultrathin Keyboard Folio

Logitech’in daha önceden satışa sunduğu kılıflarla tasarım olarak benzerlik taşıyan yeni ürünlerden Ultrathin Keyboard Folio, Bluetooth bağlantı desteğine sahip. Tabletinizin hem arka hem de ön yüzeyini koruyan ve farklı açılardan kullanabileceğiniz klavye kılıfın ağırlığı 425 gram, boyutları ise 255,5 x 185,1 x 20,15 mm Üç aya kadar kullanım süresi olduğu söylenen klavye, micro-USB üzerinen şarj edilebiliyor. Logitech Ultrathin Keyboard Folio’nun satış fiyatı 100 euro.

Logitech Folio Protective Case for iPad Air
Logitech Folio Protective Case

Logitech’in duyurduğu bir diğer ürün ise Folio Protective Case. Tabletinizi darbelere karşı koruyan kılıfta klavye bulunmuyor. Çift taraflı korumaya  ve bükülebilir bir yapıya sahip olan kılıf su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Düz ya da yatay olarak kullanabileceğiniz kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı 60 euro.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad Air
Logitech Ultrathin Keyboard Cover

Alüminyum ekran korumasına sahip olan Ultrathin Keyboard Cover, kablosuz klavye desteği ile geliyor. Bluetooth üzerinden iPad Air ile bağlantı kuran klavye, kısa yollar yapabilmenize de izin veriyor. Ultrathin Keyboard Folio’da olduğu gibi üç aya kadar kullanım süresi olduğu belirtilen klavye sahip olduğu manyetik stand sayesinde, iPad’inizi dikey konumda kullanabilmenize olanak tanıyor. Önümüzdeki ay piyasada olacak olan klavyenin Türkiye’de 100 eurodan satışa sunulması planlanıyor.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad Air
Logitech FabricSkinKeyboard Folio
Su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdeye sahip olan FabricSkin Keyboard Folio, özel kumaşı ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Tabletinizin hem arka hem de ön yüzeyini koruyan Bluetooth’lu klavye, bünyesinde barındırdığı kumaş ile tabletinizin ekranını çizilmelere karşı koruyor. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe üç aya kadar kullanım ömrü sunuyor. Önümüzdeki ay pazardaki yerini alacak olan klavye Türkiye’de 150 eurodan satışa sunulacak.