reklamı kapat

POPÜLER

You 2. sezon

Netflix dizisi You 2. sezon fragmanıyla şaşırtıyor [İzle]

Geçtiğimiz sene Netflix’te izleyici karşısına çıkan You büyük beğeni toplamıştı. You 2. sezon bölümleriyle yakında geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan tanıtım bizleri nasıl bir sezonun beklediğini gözler önüne seriyor.

Hatırlamayanlar için You’nun konusunu özet geçelim. Dizinin merkezinde Penn Badgley’nin hayat verdiği Joe Goldberg yer alıyor. Takıntılı bir stalker olan Joe, Guinevere Beck isimli genç bir kadına aşık oluyor ve onun yakından takip etmeye başlıyor. Guinevere’in habersiz olduğu anlarda onun neler yaptığını gözlüyor. Fırsat bulduğunda evine girip hakkında yeni şeyler öğreniyor. Hatta telefonunu çalarak anlık olarak yazışmalarından bile haberdar oluyor. Bu süreçte Guinevere’i kendine aşık etmenin ve hayatını ufak ufak değiştirmenin de bir yolunu buluyor. Daha önce aldatıldığını düşünen ve aynı şeyin yaşanmaması için çaba harcadığını iddia eden Joe hastalıklı bir zihniyete sahip. Üstelik yaptıklarının aşk ve aşık olduğu kadın uğruna olduğuna inanmış durumda. Bu uğurda Guinevere’in eski sevgilisine dadanmaktan da geri durmuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

You 2. sezon yakında geliyor

Tahmin edebileceğiniz gibi hikayenin sonu Guinevere Beck için pek iyi bitmemişti. Sezon finalinde yaşananların ardından Joe New York’tan kaçıyor. Kendine farklı bir hayat kurabileceği yeni bir şehre yerleşiyor. Tanıtımda bu şehrin Los Angeles olduğunu görüyoruz. Artık Will ismini kullanıyor gibi görünüyor. You 2. sezon bölümleriyle 26 Aralık günü Netflix’te olacak. Yeni bölümler için paylaşılan Türkçe altyazılı tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.