reklamı kapat

POPÜLER

You 2. sezon

Netflix’in paylaştığı You 2. sezon tanıtımındaki sürpriz [İzle]

Netflix’in en dikkat çekici işlerinden birine dönüşen You 2. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazır! Paylaşılan yeni tanıtımda ise büyük bir sürpriz yer alıyor.

You’nun ilk sezonu geçtiğimiz sene karşımıza çıkmıştı. Kısaca özet geçmek gerekirse Penn Badgley‘nin hayat verdiği Joe Goldberg hikayenin ana karakteri diyebiliriz. Ancak bu başrol alıştıklarımızdan çok farklı. akıntılı bir stalker olan Joe, Guinevere Beck isimli genç bir kadına aşık oluyor ve onun yakından takip etmeye başlıyordu. Daha önce ilişkiler konusunda “kötü bir deneyim” yaşayan kahramanımız bu sefer hiçbir şeyi şansa bırakmak istemiyordu. Fırsat bulduğunda Beck’in evine girip hakkında yeni şeyler öğreniyor. hatta telefonunu çalarak anlık olarak yazışmalarından bile haberdar oluyordu. İkili arasında bir aşk başlasa da, hikayenin sonu tahmin edebileceğiniz üzere iyi bitmiyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

You 2. sezon sürprizi

Sezon finalinde yaşananların ardından Joe New York’tan kaçtı. Mecburen kendine yeni bir hayat kurdu. Onun tercihi ise Los Angeles oldu. Burada Will ismini kullanıyor ve kendini farklı biri olarak tanıtıyor. Bu süreçte yeniden birine aşık olup onu takıntı haline getirmesi ise kimseyi şaşırtmıyor. Love isimli genç kadın da Joe’nun etkisine kapılıyor. Fakat Joe’yu büyük bir sürpriz bekliyor. O da Beck’ten önceki kız arkadaşı Candace. Onun hala hayatta olduğunu geçtiğimiz sezon finalinde öğrenmiştik. Görünen o ki Joe’nun kendine yepyeni bir hayat kurması hiç de kolay olmayacak.

İlgiyle takip edilen You 2. sezon bölümleriyle 26 Aralık günü Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümler için paylaşılan son Türkçe altyazılı tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.