reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman Wonder Woman

Aquaman Wonder Woman’ı geride bıraktı

DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman aldığı olumlu yorumların ardından hızlı başlıyor. Film şimdiden önemli bir alanda Wonder Woman‘ı geçmeyi başardı.

Bildiğiniz gibi Warner Bros.‘un yüzü DC uyarlamalarından yana gülmüyor. Bu konuda tek bir istisna gördük, o da Wonder Woman oldu. Gal Gadot‘un rol aldığı film hem çok beğenildi hem de gişede sağlam bir kazanç elde etmeyi başardı. Yönetmenliğini James Wan‘ın üstlendiği Aquaman, Wonder Woman’ın tahtını ele geçirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Yeni vizyona girecek filmlerin ne kadar heyecan yarattığı öğrenmenin bir yolu da, ön bilet satış rakamları oluyor. Biletlerin film daha vizyona girmeden tükenmesi ise olabilecek en iyi işaret diyebiliriz. Amerika’da hizmet veren Fandango‘nun verilerine bakılırsa Aquaman ön bilet satışlarında Wonder Woman’ı geride bırakmayı başardı. Böylece Warner Bros. cephesinde yeni bir başarının ilk sinyallerini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Jason Momoa ve Amber Heard‘ün rol aldığı Aquaman her yerden önce Çin’de vizyona girdi. Bu süreçte 332 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. James Wan’ın 189 milyon dolar bütçeyle çektiği film şimdiden masraflarını karşılamayı başardı. Amerika’da izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte bu kazancın ne kadar yükseleceği büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman