reklamı kapat

POPÜLER

aquaman amber heard

Amber Heard’ün Aquaman sonrası yeni hedefi Wonder Woman

Aquaman filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Amber Heard ilgi uyandıran bir açıklamaya imza attı. Gözünü Gal Gadot’un hayat verdiği Wonder Woman ile ortaklığa diktiğini itiraf etti.

Aquaman sonrası sıra Wonder Woman’da

Bildiğiniz gibi Amber Heard Justice League filmiyle birlikte DC sinema evrenine dahil oldu. DC dünyasının önemli ve oldukça güçlü karakterlerinden biri olan Mera ile yakında yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini James Wan‘ın üstlendiğini Aquaman filminin vizyona girmesine az bir zaman kala tanıtım çalışmaları hız kazandı. Sevilen oyuncu The Hollywood Reporter‘a verdiği röportajda hayalindeki projeyi açıkladı.

“Aslına bakarsanız Wonder Woman ile iş birliği yapmayı çok isterim. Bence Mera ile şahane bir ikili olurlar. Bu yüzden ikisinin birlikte çalışcağı bir film olmasını istiyorum. Mera ve Wonder Woman. Eğer Warner Bros. tamam derse ben varım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Amber Heard kadın kahramanların gücünü birleştirdiği bir hikayenin hayalini kuruyor. Bunun için de Wonder Woman’dan iyi bir partner düşünülemez. Öte yandan beyaz perdedeki kadın kahramanların sayısı artarken böyle bir proje fazlasıyla dikkat çekici olabilir. Bakalım Warner Bros. stüdyoları bu fikre sıcak bakacak mı? Unutmadan sonra olarak Amber Heard’ün rol aldığı Aquaman filminin 28 Aralık‘ta vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman