reklamı kapat

POPÜLER

“Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”ın çıkış tarihi belli oldu

Harry Potter evreni 2011’de çıkardığı son filmi ile kitap serisine noktayı koymuş ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları ağlatmıştı. Filmler sizi ne kadar tatmin etti bilemeyiz fakat Harry Potter evrenini özlediyseniz gelecek film için size bir tarih verebiliriz.

Geçtiğimiz yıl, J.K. Rowling’in 7 kitapta tamamladığı bu fantastik evrene doyamayanlar için yeni bir film geleceği duyurulmuştu. Rowling’in ana serisinde geçen konulardan bağımsız olarak yazdığı üç kitaptan biri olan “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”ın filmleştirileceği hem mutlu hem de kafa karıştırıcı bir haber olmuştu. Filmleri üçleme olarak yapma modasına da uyacaklarını bu yılın ilk çeyreğinde duyuran Warner Bros. şimdi de bize çıkış tarihi verdi.

fantastic
Harry Potter evreninde geçecek olan üçleme, filmin konusundan tamamen bağımsız olacak. Harry Potter’ın yaşadığı dönemin 70 yıl öncesini konu alan film 18 Kasım 2016‘da vizyona girecek. Filmin oyuncu veya yönetmen kadrosuna dair herhangi bir açıklama yapmayan Warner Bros. bu uyarlama için oyun yapılacağını da duyurdu. Bundan önceki Harry Potter oyunları Electronic Arts tarafından yapılmıştı ancak bu yeni gelecek olan oyun için firma ile henüz bir anlaşma yapılmış değil.