reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Avengers Endgame Infinity Saga

Marvel tarafından hazırlanan Infinity Saga fragmanı [İzle]

Avengers Endgame filmiyle noktalanan Infinity Saga için San Diego Comic Con’da yayınlanan Marvel fragmanı 11 yılı özetliyor.

San Diego Comic Con 2019’da Marvel paneline katılan izleyiciler Avengers Endgame ile noktalanan Infinity Saga için hazırlanmış olan fragmanı izleme şansına erişmişti. 1 saatin üzerindeki panelde gösterilen fragmanı gözden kaçırdıysanız Reddit kullanıcısı tarafından panelden ayıklanan fragman internetteki yerini aldı. 2008’de Iron Man ile başlayan bu macerayı 2019’da Avengers Endgame ile noktalarken 11 yılda kahramanlarımız da pek çok düşmanla yüzleşti. 22+1 filmi içinde barındıran bu devasa hikayeye geçmişte de hayran yapımı fragmanlar hazırlanmıştı, ancak Marvel’ın dokunuşuyla hazırlanan yeni fragmanın tüylerinizi diken diken edeceğini söyleyebiliriz.

Tony Stark’ın çekicinin sesiyle açılan fragmanda eski yeni tüm filmlerden bir parça yer alıyor. Kapanışı ise bir kez daha Tony Stark’ın cümleleri yapıyor. Öncesinde ise Thanos ve Iron Man’in son karşılaşmasını görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel Infinity Saga sonrası dördüncü evreye hazır

Avengers Endgame, Infinity Saga’ya nokta koyarken Spider-Man Far From Home da Marvel Sinematik Evreni’nin 3. evresini kapatmış oldu. Far From Home’un ayrıca sinematik evrene dahil olan son Spider-Man film olduğu hatırlatalım. Infinity Saga’nın 23. filmi olarak geçen yapım esasen bu serinin değil ama üçüncü evrenin son filmi olarak görünüyor. Infinity Saga’nın gelecek devasa Blu-ray koleksiyonunda ise Far From Home’un da yer alması bekleniyor. Ancak şimdilik 23 filmlik özel setin ne zaman çıkacağı ne yazık ki açıklanmadı. Seri için hazırlanan özel fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.