reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Rami Malek’in James Bond filmindeki kafa karışıklığı

25. James Bond macerası olan No Time to Die filminde kötü adam olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Rami Malek kafa karışıklığıyla dikkatleri üzerine çekti.

Advertisement

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen No Time to Die filmi aslında Daniel Craig’in son Bond macerası olacak. Bu yapımda ona Rami Malek filmin kötüsü olarak eşik edecek. Aslına bakarsanız kötüye dair bildiklerimiz oldukça az. Paylaşılan özette bile Rami Malek‘in karakterinden bahsedilmiyor. Paylaşılan detaylar James Bond’un kendi kendine uzun bir tatile çıkma kararı aldığını ve organizasyondaki herkesin bu süre boyunca onu ölü zannettiğini gösteriyor. Sonra Bond’un eski dostlarından biri olan Felix Leither ondan yardım istiyor. Bu da James Bond’un uzun tatilini sonlandırmaya zorluyor. Geri dönen kahramanımız öldüğü zannedildiği için 007 kod adının bir başkasına verildiğini görüyor. Kahramanımızın son görevi görevi kaçırılan bir bilim adamını kötülerin elinden kurtarmak oluyor. Göreve başlamasıyla birlikte büyük bir maceranın içine atılmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rami Malek’in James Bond karmaşası

Gördüğünüz gibi bu açıklamada filmin kötüsünden hiçbir şekilde bahsedilmiyor. Bu sebeple karakteri anlatmak Rami Malek’e kalıyor. Ancak Oscar Ödüllü oyuncu karakterinin isminden bile emin değil! Bunu da yaptığı son açıklamada görüyoruz. Rami Malek “Karakterimin son isminin ne olduğunu bile bilmiyorum. Sanırım Safin.” diyor. Onun bu kafa karışıklığı hayranların da zihnini bulandırıyor.

Yönetmenliğini Cary Fukanaga’nın üstlendiği No Time to Die filmi 8 Nisan‘da vizyona girecek. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

No Time To Die’ın ilk fragmanı