reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinin resmi kılıfları ortaya çıktı [Galeri]

Samsung Galaxy S20 ailesine yönelik sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer modellerin resmi kılıfları ortaya çıkmış durumda.

Advertisement

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra, sızıntılar sayesinde gündemden düşmüyor. Modelleri şimdi gündeme getiren son paylaşım ise yine Ishan Agarwal‘dan geliyor. Her üç telefon için de hazırlanan resmi kılıfları karşımıza çıkaran kaynak, bu konuda da bir sürpriz bırakmıyor. Yeni kılıflardan Protective Standing Cover bünyesinde yer alan bacak sayesinde fark yaratıyor. Bu sayede telefonlar masada dik konumda durabiliyor. Hem önü hem de arkayı kapatan yani kapaklı yapıda olan diğer kılıf LED View Cover ise bünyesinde yer alan LED’ler ile öne çıkıyor. Firmanın daha önce de hazırladığı bu kılıf, sürekli olarak saati gösterebiliyor. Diğer kılıf Clear View Covers ise yine kapaklı yapıda. Önünde bir boşluk yer alan kılıf, bu boşluktan ekrana erişim sağlıyor ve böylece birçok bilgiye hızlı şekilde bakılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailenin ortasında Samsung Galaxy S20 Plus yer alıyor

Galaxy S20 Plus modelinde 6,7 inç 3200×1440 piksel Dinamik AMOLED 120 Hz ekran yer alıyor. Gücünü satıldığı yere göre Exynos 990 / Snapdragon 865 işlemciden ve en altta 12 GB RAM ile gelen telefon, 188 gram ağırlığında ve 128 GB‘lık temel dahili depolaması microSD ile 1 TB kadar artırılabiliyor. 4.500 mAh pili bulunan modelin önünde 4K 60 fps video çekebilen Galaxy S20 ile aynı 10 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise dörtlü kurulum bizleri bekliyor. Burada 12 megapiksel geniş açı + 64 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + ToF sensörü kullanılıyor. Bu cihazda da 3x optik, 30x dijital zoom sunuluyor ve arka kamerayla 8K 30 fps video çekebilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Modellerde yer alan 120 Hz ekranın faydası