reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Galaxy S20

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra’nın kılıfları ortaya çıktı

Galaxy S20 ailesi için geri sayım başlamışken bu kez telefona ait kılıflar ortaya çıktı. Ön tarafı Galaxy Note 10 ailesiyle aynı olması beklenen telefonun arka tarafı ise Galaxy A71 ve Galaxy A51 ile benzer olacağını şimdiden söylemek mümkün.

Advertisement

Dünyanın en ince iPhone kılıfını üreten Totallee bu kez yeni Galaxy ailesi için geliştirdiği kılıfları ön siparişle satışa sundu. Yurt dışında siparişe açılan kılıflar ince tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Siyah ve transparan renk seçeneklerine sahip kılıfların yurt dışı fiyatı ise 35 dolar. Bu fiyatın tüm ailedeki modeller için geçerli olduğunu söyleyelim. Galaxy S20’nin resmi kılıflarının da kısa bir süre önce ortaya çıktığını hatırlatmakta yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S20 ailesi kameralarıyla sınırları zorlayacak

Ultra modelinde 108 megapiksel geniş açı, 48 megapiksel telefoto, 12 megapiksel Ultra Geniş Açı ve ToF kameraların yer alacağı iddia ediliyor. 10x optik zoom, 100x dijital zoom ve saniyede 30 kare 8K video kaydı telefonun kamerasında yer alması beklenen diğer özellikler arasında. Plus modelinin ve Galaxy S20’nin kamerasına bakıldığında ise 12 megapiksellik ana kameranın yer alacağı görülüyor. 12 megapiksel ana kameraya 64 megapiksel telefoto kamera ve 12 megapiksel Ultra Geniş Açı kamera eşlik ediyor. Plus modelinde Tof kamera yer alırken, Galaxy S20’de ToF kamera yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

120 Hz ekranların farkını gösteren video