reklamı kapat

POPÜLER

James Bond No Time to Die

James Bond filmi No Time to Die için fragmanın fragmanı [Video]

Yeni James Bond filmi nihayet gölgelerin arasından çıkıyor. No Time to Die, fragmanın fragmanını yayınlayarak heyecanı artırıyor.

Üzerinde en çok tartışılan ve konuşulan James Bond filmlerinden biri de No Time to Die oldu. Bir önceki yapımdan sonra Daniel Craig’in rolü bırakma konusundaki şevkli açıklamaları, beraberinde son bir film için role geri dönmesi ve bu filmle beraber de Bond kariyerine nokta koyması derken; yapım da en merak edilenler arasında yerini aldı. Craig’in adeta silah zoruyla role dönmüşçesine tavırlarının filme ne kadar yansıdığını şimdilik bilmiyoruz ancak yakında öğreneceğiz. Çünkü fragmanın fragmanını yayınlayan yapım bize ilk bakış için tarih veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Bond, maceraya kaldığı yerden devam ediyor

Maceranın tam merkezinden bir aksiyon vadeden fragman yeni Aston Martin’i de gösterecek gibi görünüyor. Geri sayımı başlatılan ana fragman 4 Aralık Çarşamba günü hayranlarla buluşturulacak. Craig’in Bond’a veda filminde oyuncuya Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux ve Billy Magnussen eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cary Fukanaga’nın oturduğu yapımda bizi “tatilde” bir Bond karşılıyor. CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’ın gelip Bond’dan yardım istemesiyle işler değişiyor. Kaçırılmış bir bilim insanını kurtarma görevinin altından ise beklenmedik bir aksiyon çıkıyor. No Time to Die 8 Nisan 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Ancak film daha yayınlanmadan hayranların aklına çakılı kalmış tek bir soru var. Bu filmin ardından yeni James Bond kim olacak?

Filmin fragmanı için hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.