reklamı kapat

POPÜLER

Neuron

Büyük beğeni toplayan Neuron elektrikli pickup modelinden yeni görseller

Önümüzdeki yılın potansiyel barından şirketlerinden birisi olan Neuron, elektrikli pickup modeli T/One için yeni görseller yayınladı.

Geride bıraktığımız kasım ayının en akılda kalıcı tanıtımı için bir numaraya Tesla Cybertruck konulsa da, belleklerimizde atnanılmaması gereken birkaç isim de üst sıraları zorlamaya devam ediyor. İlk detayları üzerinden 10 Kasım’da karşımıza Neuron imzasıyla çıkarılan pickup ve çekici modelleri bu noktada üst sıralara oynayanlar arasında. Kısa sürede büyük bir ilgi toplamayı başaran Amerika merkezli şirketin Tesla’nın da etkisiyle pickup versiyonu bira zdaha ön planda tuttuğunu görebiliyoruz. Nitekim paylaşılan detayların da bu yönde ağırlık bastığını da ayırt etmek mümkün. T/One adıyla gelen modelin “T” kısmında bulunduğu sınıfı (Truck) temsil ettiğini açıklayan Neuron, “One” ile de birçok amaca hizmet edebilecek tek bir araç niteliğine vurgu yapıldığını ifade ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Neuron, T/One ile premium kullanıcı deneyimi de yakalamak istiyor

Yapılan bu isim açıklamasıyla birlikte gelen fotoğraflara bakıldığında T/One için farklı amaçlara hizmet eden tek araç niteliği daha net anlaşılıyor. Geliştirildiği platform gereği, panel van ve çekici olarak da kullanılabilecek olan model için doğrudan mödüler demek de yanlış olmayacak. Teknik özellik kısmı her ne kadar şu anda açıklanmamış olsa da, işin beklenti yaratan bir diğer kısmı da kokpit olarak öne çıkıyor. Premium kalitede bir deneyim vadeden T/One’ın yaşam alanında bir salon konforunu dönebilir koltuk tasarımıyla birlikte yakalamak mümkün olacak gibi. Kullanılan malzemeler de şimdiden umut vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sökülebilir güneş paneli gibi kullanışlı bir özelliği de beraberinde getirecek olan araçların her ikisinde de sürücünün ortada oturduğu bir dinamik düşünülmüş. Kokpitte herhangi bir fiziksel tuşun bulunmuyor olması da gözden kaçmayanlar arasında. Tüm bu parçalarının yüzde kaç oranda üretim bandına taşınacağı ve menzil başta olmak üzere performans verileri şüphesiz bu iki aracın geleceği için merkezde yer alan soru işaretleri olmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Neuron adını daha fazla duymayı beklemekte fayda var.

İlgili video

Tesla Cybertruck resmi tanıtımı