reklamı kapat

POPÜLER

Neuron Torq

Gerçek dünyada çok daha etkileyici; elektrikli kamyon Neuron Torq için yeni görseller yayınlandı [Video]

Önümüzdeki yılın en merak edilen modellerinden birisi olan Neuron Torq, elektrikli kamyon sınıfında büyük pay kapma potansiyeline sahip.

Tesla’nın Cybertruck ile tüm dünyannın gündemine oturduğu günlerde Amerika merkezli Neuron ekibinin de bu kargaşadan pay kapma konusunda başarılı bir süreç yürüttüğünü söyleyebiliriz. Elektrikli pickup ve kamyon modelleriyle piyasaya girmeye hazırlanan bu yeni oluşumdaki şirketin tasarım noktasında da büyük beğeni kazandığını söylemek mümkün. Yaklaşık iki hafta öncesinde pickuptan detaylar paylaşan ekibin şimdiki hamlesi ise kamyon üzerine karşımıza çıkıyor. Bu kez gerçek dünyadaki görüntüleri paylaşılan Neuron Torq, bekleyenlerinin heyecanını artıracak dinamiklerini bir kez daha ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Neuron Torq teknik özellikleri gizliliğini koruyor

Tesla Semi‘nin doğrudan rakibi olarak piyasaya girecek olan Torq’un dış tasarım kadar kokpitinde de karakteristik detaylar kullanıcıları bekliyor olacak. Direksiyonunun ortadan konumlandırılmasından itibaren başlayan bu farklılıklar, sürücü arkasındaki yaşam alanında da devam edecek gibi görünüyor. Devasa bir yaşam alanı vadeden kamyonun arkasındaki uyku alanı; surround ses sistemi, internet bağlantısı ve sinema geceleri için devasa bir televizyonu beraberinde getiriyor. Yeni nesil kamyonlarda gördüğümüz gibi geleneksel aynaların yerini yüksek çözünürlü kameraların alacağı Torq’un teknik detayları ise hala gizli tutuluyor.