reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Yeni James Bond filminden üzen haber

Oyuncu seçiminden yönetmen tercihine kadar gündemden düşmeyen yeni James Bond filmi için pek çok hayranı üzecek bir açıklama geldi.

Bildiğiniz üzere yeni James Bond filmi için bir süredir dedikodular durulmak bilmiyor. Gözler ise film için iki kilit rolde. Birincisi elbette kimin yeni Bond olacağı. Hatırlarsanız bu konu uzun uzun tartışılmıştı ve son 4 filmdir James Bond’a hayat veren Daniel Craig’in de rolü artık istemediği defalarca basına yansımıştı. Bir noktada film için kadın bir James Bond portresi çizilebileceği konuşulurken kulislerden Daniel Craig’in bir kez daha Bond’u canlandırmak için ikna edildiği haberi geldi. Böylelikle “Yeni Bond kim olacak?” sorularının da sesi şimdilik kesildi. Ancak bir başka kilit rol ise yönetmendi. Hayranların ise uzun zamandır istediği bir isim var: Christopher Nolan.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni James Bond filminin yönetmeni kim olacak?

Son olarak 90. Oscar Ödülleri’nde Dunkirk filmi ile En İyi Film ve En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere 8 dalda aday olan Nolan ve ekibinin bir Bond filmi çekmesi pek çok izleyici için benzersiz bir filmin habercisi olurdu. Nolan ise bu bitmek tükenmek bilmeyen dedikodulara son verecek açıklamayı yaptı. Bir Bond filmi çekmeyi çok istediğini belirten Nolan, yapımcıların çok iyi iş çıkardığını ve ona ihtiyaçları olmadığını belirtiyor. “Bond filmleri hep ilham kaynağım olmuştur, bir gün bir tanesini çekmekten mutluluk duyarım.” diyerek açık kapı bırakan başarılı yönetmen umutlarımızı şimdilik kırmıyor. Her yeni Bond filmi öncesi isminin mutlaka geçtiğini de hatırlatan Nolan, belki bu filmi değil ancak bir sonraki filmi, yeni bir James Bond’la yönetebilir, kim bilir…

Haberin devamında Spectre filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

İlgili Video