reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Yeni James Bond filminden şaşırtan yönetmen hamlesi

Önce Daniel Craig‘in isteksizliği ardından yönetmen belirsizliğiyle gündeme gelen James Bond filmi aşama kaydediyor gibi görünüyor. 25. film için yönetmen arayışı devam ediyor fakat stüdyo beklenmedik bir tercihle şaşırtacak gibi görünüyor.

Son yıllarda James Bond serisine dair iddiaların arkası kesilmiyor desek, abartmış olmayız. Başlangıçta problem başrol cephesinde çıkmıştı. Giderek rol ile ödeşleşmeye başlayan Daniel Craig geri dönmek istemediğini oldukça sert bir dille ifade etmişti. Hatta onun yerini dolduracak isim için arayış başlamıştı. Fakat bir şekilde Daniel Craig’i ikna etmek mümkün oldu. Böylece karakteri kimin canlandıracağını dert etmemize gerek kalmadı. Ardından sıra yönetmen karmaşasına geldi. Sam Mendes‘in seriyi geride bırakmak istemesiyle pek çok başarılı ismin adı James Bond iddialarına karıştı. Bu isimlerden sonuncusu Dunkirk ile Oscar’a aday gösterilen Christopher Nolan‘dı. Onun iddiaları reddetmesinin ardından anladık ki arayış sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son iddialara bakılırsa MGM‘nin listesinde çok farklı bir isim başı çekiyor. En iyi yönetmen Oscar’ına layık görülen Danny Boyle serinin 25. filminin yönetmeni olabilir. Slumdog Millionaire, Trainspotting, 127 Hours gibi işleriyle tanınan yönetmene henüz resmen teklif gitmediği ifade ediliyor. Fakat Boyle önceki açıklamalarında James Bond filmi yönetmene sıcak baktığını ifade etmişti. Bu yüzden stüdyonun şansı bu kez yaver gidebilir. Doğrusu Danny Boyle tarafından yönetilecek bir James Bond filmi nasıl olur çok merak ediyoruz.

İlgili video