reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco M5
Deco M5 LF4

Tasarımıyla dikkat çeken TP-Link Deco M5 hakkında güzel haber

TP-Link, geçtiğimiz yılın sonunda tanıttığı yeni Wi-Fi sistemi Deco M5’i Türkiye’de satışa sundu. Evlerdeki Wi-Fi kapsama alanını genişleten Deco M5 Mesh, geniş ve katlı evler için ideal Wi-Fi çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Wi-Fi güvenliğini de içinde barındıran Deco M5, TP-Link’in HomeCare adını verdiği, üç yıllık lisanslı güvenlik paketiyle geliyor.

Trend Micro’nun desteklediği bir yerleşik antivirüsün yer aldığı cihaz, bu sayede evlerde güvenli ve sorunsuz bir Wi-Fi deneyimi sağlanıyor. Güçlü ebeveyn denetimleri, çocukların ağa ve internete erişiminin yönetilmesine ve izlenmesine yardımcı oluyor. Bazı uygulamaları ve siteleri engelleme, zaman sınırı belirleme, yaş filtreleri kullanılan kullanıcı profilleri atama yapılabilecek kontrol ve sınırlamalar arasında yer alıyor. Gelişmiş firewall donanımlarında bulunan kategori bazlı web sitesi engelleme, Deco M5’teki Ebeveyn Denetimi’nde de mevcut. Dört çekirdekli bir işlemciye sahip olan Deco M5, evi boydan boya Wi-Fi ile kapsayacak yeni ağ teknolojilerini kullanıyor.

TP-Link Deco M5’nin fiyatı ne kadar olacak?

AC destekli ve çift bantlı ürün, 2.4GHz bandında 400 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hızlara sahip. Deco M5, Wi-Fi kapsama alanını 4.500 metrekareye kadar sürekli genişletebilen üç birimden oluşuyor. Ek birimlerle birlikte bu sistem, daha büyük evler için ölçeklendirilebiliyor. Bir ağa 10 adet Deco M5 birimi eklenebiliyor. Türkiye’de satışa sunulan Deco M5’in tekli paket fiyatı 549 TL, üçlü paket fiyatı ise 1,599 TL.