reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+

İşte ilk detaylarıyla Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+

Amiral gemilerinin fiyatları çok yükselince Samsung‘un en popüler akıllı telefon ailelerinden birisi “A-Serisi” oldu. Bu ailede A5, A7 ve A8 gibi modeller sunan şirket, A6’yı hep atlıyordu. Ancak onun da yolda olduğunu görünüyor.

Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+, kısa süre önce Geekbench üzerinde ortaya çıktı. M-A600FN ve SM-A605G kod adları bulunan telefonlar, “A-Serisi” içerisinde yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Güçlerini Exynos 7870 (A6) ve Snapdragon 625 (A6+) işlemcilerden alan telefonlar, tek çekirdekten 723 / 739, çok çekirdekten ise 3.605 / 3.469 puan alıyorlar. 2017 yılındaki bazı modellerinde de Exynos 7870 kullanan dev isim, sunulan performanstan memnun görünüyor. Test sonuçlarında 3 GB ve 4 GB RAM miktarıyla karşımıza çıkan modeller, Android 8.0 Oreo üzerinde çalışıyor. Bunlar haricinde telefonların diğer detayları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+ ne zaman satışa çıkacak?

Bu şu an tam olarak bilinmiyor ancak resmi duyurunun çok uzaması beklenmiyor. Galaxy J8 ve J8+ gibi modeller üzerinde de çalışan şirket, ürün gamını yenilemeye kararlı görünüyor. Kullanıcılar gibi kendisi de üst seviyedeki fiyat sorunun farklında olan firma, orta ve alt modelleri de oldukça dikkat çekici hale getiriyor. Bu da elbette herkes için çok güzel görünüyor. Günümüz şartlarında genel kullanım ihtiyaçları için (Kamera performansı hariç) amiral gemilerine çok gerek kalmıyor.