reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+

İşte Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+’ın satışa çıkacağı bölgeler

Amiral gemilerinin fiyatları artınca insanlar artık daha çok orta ve orta üst modellere yöneliyor. İşte bunların en yenisi olacak Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+, sadece üç farklı bölgede satışa çıkacak deniyor.

SamMobile‘ın özel haberine göre merak edilen modeller Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+, Avrupa, Rusya ve Orta Doğu pazarlarında raflardaki yerini alacak. Bu doğrultuda Türkiye‘de de satılmasını beklediğimiz telefon ailesi, hatırlarsınız kısa süre önce Geekbench üzerinde ortaya çıkmıştı. M-A600FN ve SM-A605G kod adları bulunan telefonlar, önümüzdeki aylarda tanıtılacak gidi görünüyor. Güçlerini Exynos 7870 (A6) ve Snapdragon 625 (A6+) işlemcilerden alan telefonlar, test kapsamında tek çekirdekten 723 / 739, çok çekirdekten ise 3.605 / 3.469 puan alıyorlar. Geekbench’de 3 GB ve 4 GB RAM miktarıyla karşımıza çıkan modeller, Android 8.0 Oreo üzerinde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+”

Samsung şu sıralar birçok Galaxy modeli üzerinde çalışıyor. Bunları giriş seviyesinden orta üst seviyeye kadar yayan firma, daha önce de söylediğimiz gibi bunu amiral gemilerini fiyatları nedeniyle yapıyor. Yeni işlemciler ile hiç olmadığı kadar fiyat-performans oranı yüksek halen gelen bu modeller, çok büyük talep görüyor. Şirket telefon pazarında en çok bu modellerden satıyor ve para kazanıyor. Sonuçta ise Çin’deki üreticilerin de katkısıyla çok sağlam telefonlar geliyor.

İlgili Video

Galaxy A serisinin en çok dikkat çeken güncel modelleri