reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy J8 Galaxy J8+

Samsung Galaxy J8 sonrası Galaxy J8+ da ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta hatırlarsınız Samsung’un orta seviyede yer alan yeni akıllı telefonu Galaxy J8 ortaya çıkmıştı. Şimdi de o modelin yanında gelecek Galaxy J8+ modeli karşımıza çıktı.

Samsung‘un üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefon Galaxy J8+, büyük ihtimalle J8 ile beraber lanse edilecek. Geekbench’de görülen telefon, bünyesinde Snapdragon 625 işlemci taşıyor. 4 GB RAM’e sahip olan telefon, testin tek çekirdek bölümündem 749, çok çekirdekten ise 3.708 puan alıyor. Exynos 7870 işlemci ve 3 GB RAM’li Galaxy J8‘den biraz daha hızlı olduğu görülen telefon, normal J8 ile benzer olarak Android 8.0 Oreo kullanıyor. Tasarım ve diğer teknik detaylar hakkındaysa henüz başka bir bilgimizi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J8 yanında galaxy J6 modeli de geliyor

Kısa bir süre önce ortaya çıkan haberde Galaxy J6 (2018) Geekbench testinde karşımıza çıkmıştı. SM-J600F kod adıyla anılan telefonda 1,6 GHz’lik sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemci ve 2 GB RAM yer alıyor. Bu model ise tek çekirdekten 726, çok çekirdekten ise 3.643 puan alıyor. Full HD bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz telefonun Galaxy J4’ün üzerinde Galaxy J8’in ise hemen altında yer alması bekleniyor. Uygun fiyata orta segment telefon satın almayı düşünenlere yönelik telefonların ne zaman lanse edileceği bilinmiyor. Şu sıralar Galaxy S9 ailesiyle gündemde olan teknoloji devi, elbette en çok parayı kazandığı alt ve orta aileleri unutmuyor. Bu modeller amiral gemilerinin fiyatları nedeniyle artık daha çok merak ediliyor.

Not: Görsel temsilidir.